Etkinlik 2017

Bu yıl Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nde 6-17 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan “9. Kaligrafi ve Tipografi – Yunus Emre” etkinliği.

Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü bu etkinliği 2009’dan beri organize etmektedir. Bu yıl 9.’sunu düzenleyeceğimiz kâr amacı gütmeyen  bu etkinlikle, öğrencilerimizi kaligrafi ve tipografi alanında davet edilen sanatçılar / tasarımcılar ile aydınlatmak, sanat ve tasarımı üniversite ve şehir ile birleştirmeyi amaçlayan, “kaligrafi ve tipografi” üzerine bir sergi açmaya yönelik atölye çalışmaları düzenlemeyi hedefliyoruz.


Yarının Ustaları Sergisi

Etkinlik kapsamında yer alan “Yarının Ustaları” sergisinde bu sene tüm grafik ve görsel iletişim bölümlerinin katılımıyla, yarışmalı karma sergi düzenlenecektir.
Seçici kurul tarafından belirlenecek eserler 7-17 Kasım 2017 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi galerilerinde sergilenecektir. Katılım konusunda detaylı bilgiye şartnameden ulaşabilirsiniz.

Katılım Formunu İndirŞartnameyi İndir